Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Facebook, mi szerint csoport...

A Facebook, mi szerint csoportosítja az embereket akikkel beszélek?

Figyelt kérdés

Van egy személy, akivel már nagyon régóta nem váltottam szót F.bookon, (összeveszős dolog gyökér emberek igen tudom) mégis a "nem rég beszéltek" közé sorolja. Azt tudom, hogy akivel a leggyakrabban beszélgetek az kerül az első helyre, és utána nagyjából a többi. Bár nem értem mi szerint válogatja a beszélgetőpartnereket a chat funkció. Teljesen random dobálja összevissza a partnereket abba a táblázatba vagy van valami algoritmusa a dolognak?

Egyébként azért lenne fontos, hogy megtudjam mi a helyzet, mert az illető törölte a messenger szolgáltatását, és valahogy elérte, hogy ne látszódjon a neve mellett mióta nem látogatott fel az oldalra. Abszolút semmi jele annak, hogy feljárogat, mégis besorolja a chat. Ennek van jelentősége?



2016. máj. 31. 14:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!