Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows telepítés közben hiba?

Windows telepítés közben hiba?

Figyelt kérdés

A windows-hoz szükségesfájlokat nem sikerült másolni. Pontosan már nem tudom mit írt ki, de ez a lényege és a hibakód: 0x80070070


Windows Vista-t próbáltam telepíteni. Több verziót is próbáltam egyiket se sikerül. Windows XP-t, Winodws 7-et, Windows 8.1-et és Windows 10-et lazán tudok telepíteni,de a Vista-val kötekszik.



2016. máj. 24. 13:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha windowsból próbálom telepíteni, akkor ezt írja: [link]
2016. máj. 24. 13:32
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem a hibaüzenetet, mert mindegyik partíción több giga szabad hely van.
2016. máj. 24. 13:33
 3/7 anonim válasza:
talán a windows vista iso file nem arra való...
2016. máj. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elöször is azt mondja nincs elég hely, törölnöd kellene, vagy formázni a mostani rendszer helyét.

Ha ez megvolt és úgy is kiadja akkor jobb esetben csak CD sérült, de ha már több lemezzel is próbáltad, akkor néz egy SMART adatot, mert valószínűbb hogy a HDD járja a végét.

2016. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mind a két HDD? :DD Meg a többi os hiba nélkül tud települni csak ennek van baja a HDD-mel? :D
2016. máj. 24. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
értelmez, "ha több lemezzel próbáltad"
2016. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam CD-vel, DVD-vel, Pendrive-ról és nem jó. A Windows 7 lazán felment CD-ről a 8 és a 10 pedig pendrive-ról.
2016. máj. 24. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!