Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes venni...

Szerintetek érdemes venni Fujitsu-siemens laptopot?

Figyelt kérdés
pontosabban ezt a szériát: Fujitsu-Siemens Esprimo Mobile V6555 V6555MPWI5
2010. ápr. 10. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hozzáértők szerint a fujitsu laptopok szerkezetileg gyengék...

Párszor alul egy kézzel (tenyérrel) megemeled, és benne lévő nyáklapról gyönyörűen letöredeznek a "dolgok"....

De:

unokatesóméknak ilyen van, használtan vették már vagy másfél éve, és semmi baja. Mondjuk csak netezésre használják, de szinte a lakás minden pontjára hurcibállják...

2010. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én úgy hallottam hogy felbomlott a Fujitsu-Siemens cég.

És már nem gyártanak több laptopot.... És a garanciális laptopra nem kapsz garit.


Igaz-ez?:O

2010. ápr. 10. 13:49
 3/5 anonim válasza:
Nem érdemes.
2010. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én fujitsut vettem de soha többet. 4 éve vettem és folyamatosan tönkrem ment benne valami.Azzal kezdte hogy magától elhagyta a csavarokat az aljából ,utána tönkre ment a dvd író,utána a videokártya .És rohadtul melegszik és ettől lassul a proci.Már mikor megvettem akkor olyan lassú volt hogy nem tudtam rajta egyszerre zenét hallgatni meg pasziánszozni,pedig az nem nagy valami.Csak sajnos akkr még nem értettem hozzá és a szépen csengő névre mentem.Komolyan megbántam
2010. ápr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja és mint utólag kiderült mikor szétszedtem,hogy gyárilag kifelejtették a hűtőpasztát mindenhonnan.Asszem ez elég durva hiba.Ezért forrósodott annyira.
2010. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!