Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot érdemes venni?

Jocca666 kérdése:

Milyen laptopot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék laptopot venni, 110'000Ft határig ( +/- pár ezer belefér). Főként játékokra használnám, de kell hogy hordozható, mivel interneteznék is rajta, plusz néha filmnézés. Mit ajánlanátok, mi a legjobb ebben az árkategóriában? Mindenképp újat szeretnék.
2011. okt. 4. 09:36
 1/7 Pj0tr ***** válasza:

Leegyszerűsítem a példaháromszögeket. Képzelj el egy vonalat. Az egyik végén az szerepel, hogy jól mennek a játékok a másikon pedig, hogy olcsó gép. Na ezen a csúszkán valahol az elején van az az ár amit megadtál.

A laptop nem játékra való. Van olyan kategória is amivel lehet játszani, de az nem a 110es kategória...

Vegyél egy olcsó netbookot ami hordozható és tudsz netezni is rajta (esetleg film bár kicsi a teljesítménye és a képernyője) meg egy asztalit amin lehet játszani és netezni + filmet nézni.

2011. okt. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így igaz ahogyan az előttem szóló mondta. A laptop nem játékra lett kitalálva. Persze vannak olyan gépek amiken lehet játszani de ahhoz még legalább össze kéne szedned még 70-80e. Ft-ot vagy még többet is. 110.000 Ft-ból kapsz már jó gépeket amin a régebbi játékok még elmennének 2007-2008 as játékokra gondolok, de ne várj csodát. Ha mindenképp laptopra van szükséged akkor vegyél egy olyan olcsót ami bőven jó netezésre és esetleg filmnézésre is ha annyira szükséged van rá. Aztán spórolj egy normális asztali gépre kb ugyan ennyit amin már elég komoly játékokkal tudnál játszani.
2011. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsövel,elégé egyet értek,de azért 110-120 ból,már egész szép,laptopot tudsz veni amivel ha nem is mai játékokat de 2007 és elötieket szépen tudsz játszani (persze ehez ne,árt egy ńem integrált kártya vagyis dedikált !)

Asus márkát ajáńlom figyelmedbe

én most nem keresgélek mobilon nemm lehet:( de talán majd más)

igen mai játékok vagy else indulnak vagy értelmetlen,lesz "lasitot felvételben" játszani

2011. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Toshiba Satellite C660-1DN (core2duo, 3giga ram, 8gigáig bővíthető, ati radeon mobility 5470 hd 512mb ram)

megbízható márka, és 110 ezer forint körül lehet megvenni. És ha nem is a legújabb, de 2007-ig bezárólag a legtöbb játék fog rajta futni. (Youtube-on elég sok video van a Starcaft II-ről, ami ilyen laptopon fut.)

HP-t nem nem ajánlom, mert nekem is volt már két hp-m, igaz, még a Intel M processzoros korszakból, de mindkettőtől alaplap-/videovezérlő hibával búcsúztam. Esetleg még a dell, vagy van pár olcsóbb sony vaio laptop, ami 130ezerről indul... (kis méret, 13 col körüli kijelző méret)

2011. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsóval egyet értve: toshiba. de találtam neked még egyet, ami most nagyon jó árban van és megéri. toshiba satellite c660d-16e: [link]
2011. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

ASUS K53BY-SX119D - 109.900 Ft


[link]

Toshiba Satellite C660D-18T - 109.900 Ft


[link]


[link]


Elsöt az Asus t venném én:)

vagy akik elötem szóltak azok is jók

de azért linletem párat én is:)

2011. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket :)

Átnézem, és meglátjuk ki a befutó, remélem nem nyúlok mellé :D

2011. okt. 5. 10:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!