Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meddig jönnek ki játékok még...

Dreeamworks kérdése:

Meddig jönnek ki játékok még xbox 360 slim e-re? és ha igen mik azok? érdemes még megvenni? Esetleg tudvalaki ojan oldalt ahol vent vannak hogy mik jönnek ki?

Figyelt kérdés

#Xbox 360 #meddig lesz xbox 360 ra játék #milyen játékok jönnek ki xbox 360 ra még ?
2016. máj. 22. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jönnek már AAA címek egyáltalán.Fifa lebutított változata tálán még 1-2 évig,lego játékok.Más nem fog nár jönni rá.
2016. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég szomorú , pedig még újonan is árulják igaz már 50 ért hozzá lehet jutni .a fene eszi őket .köszi a választ ment a zöld
2016. máj. 22. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
A napokban volt a hír,hogy leállították a gyártását is,szóval nem sokáig lehet még újonnan venni.Nekem is volt,de már 2015 decemberében megváltam tőle,xbox one-t akartam,de végül pc lett.Kicsit már bánom,mert 42 darab digitálisan megvett játékom volt hozzá,amiket eladni sem lehet,és játszani sem tudok amig nincs xboxom.Fene tudja,lehet ha már 20 k ért kapni lehet használtan,beruházok egyre megint 😁
2016. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát pedig még bőven jó lett volna , ez megint marketing fogás , persze one kompatibilis vissza fele is bocsi hogy most nincs 130k-m új konzolra microsoft tényleg bocsi
2016. máj. 22. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!