Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ismeri a westnotebook.hu-t?...

Ismeri a westnotebook.hu-t? Érdemes onnan rendelni?

Figyelt kérdés
Az árak nagyon kecsegtetőek, azonban mivel valamennyire használt termékekről van szó, nem tudom mennyire megbízható az oldal. Nem talaltam fórumot, ahol szó lenne róla, sem vásárlói véleményeket.

2016. máj. 10. 18:37
 1/2 Merdel válasza:

Hello!


Én is innen akartam rendelni, ha rákeresel google-n, kidobja, hogy hardverapro-n ez a felhasználó azonos a Westnotebook-kal: [link]

Itt pedig van most 490 pozitívja, úgyhogy mertem innen rendelni gépet. Rendben kipostázták, számla, garanciapapír, gyári töltő, doboz megvolt, tényleg szép állapotú a gép, nem hiszem, hogy sokat használták (Lenovo ideapad 100-ast vettem tőlük). Nézegettem hardverapro-n más notikat, de kb ugyanilyen áron voltak magánszemélytől, így meg mégis lehet valakihez fordulni, ha gond van... Az persze más kérdés, hogy kezelik a problémákat (még nem volt), de csak kaptak volna negatívokat a hardverapro-n, ha sok gond lett volna a garanciával...

2016. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Még 2018-19. körül vettem tőlük laptopot. Az elsővel volt egy kisebb hiba, írtam nekik és sűrű elnézések közepette azonnal cserélték arra, amiről most ezt a választ is írom neked. (Felajánlották annak a javítását is - természetesen ingyen -, de inkább váltottam.) Ez az első perctől mostanáig tökéletes állapotú minden szempontból, az aksija is még mindig egy csoda (pedig nem foglalkozom vele), úgyhogy én nagyon elégedett vagyok. :)
szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!