Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik webáruházból érdemes...

Edlanders kérdése:

Melyik webáruházból érdemes rendelni?

Figyelt kérdés

Több alkatrészt is tervezek venni a gépemhez, viszont nemtudom, honnan a legérdemesebb... Ár, garancia stb

Meg még egy kérdés: Alaplap könyvében minden kábelezési dolog benne van?


2016. ápr. 13. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
pcx, ipon
2016. ápr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1: +1.

Kérdező: Mi minden!?

Táp kábelt, sata, hűtők csatlakozását csak felismered. :-D

Power, reset és ledek meg kis táblázatban a könyvbe is, de alaplapon is mellé írva.

2016. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aqua, 220 volt is jo! Gyakran olcsobb mint a pcx kamu 10% os akcioi. Az alaplaphoz meg van leiras, de a haz kabelei okozhatnak meglepetest.
2016. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én pcx-ről nem vennék. Csak az 5csillagos véleményeket listázzák(bár már láttam pár 4 csillagosat is), ami kb semmit nem mond el, hogy valójában milyen a cucc. Plusz mikor odakerülsz, hogy fizetnél, rengeteg plusz költség van, ami más helyen alap(pl plusz pénz ha dobozban kéred..), így igaz, hogy listaárban övék a legjobb ár, a végén az egyik legdrágább bolt

Idáig edigitallal, ipon-nal aqua-val, és bestbuy-al van tapasztalatom.

Edigital kicsit drága, de nagyon korrekt, rendesen garanciáztatnak.

A többi áruházból rendelt cuccom még nem romlott el.


De árukeresőn kiválasztod a legolcsóbb megbízható boltot és megveszed onnan.

2016. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sztem használd az árukeresőt. láthatod ott a boltokról a véleményeket/pontozásokat.

Garancia szinte mindenhol ugyanannyi pc cuccoknál.

Ár pedig változó, én szinte soha nem vásároltam ugyanabba a boltba.


Pl:

A házamat e-magon vettem. A procihűtőmet Az aqua electromax-ba vettem. A monitoromat a kander-be vettem. Az sd kártyámat az iponba vettem és még sorolhatnám. Nekem egyikkel se volt bajom, idő alatt kijött minden.

2016. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mostanában főleg vehetsz külön mindent, mivel rengeteg helyen ingyenes a szállítás(csomagpontra). Kivéve pl az pcx-en, meg talán az iponon is 990ft volt, de az utóbbiban nem vagyok biztos
2016. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nincs "ingyen" csak benne az árba.

ha 1 terméket rendelsz vagy ha 5 -öt akkor is.

sokakat amúgy csábit az ingyenes szállítás, csak nem számolnak utána hogy azért az "ingyenesért" olykor 5× annyit fizetnek mint máshol.

2016. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Pcx ről garancia terén csak rosszat hallottam egyebként

2016. ápr. 13. 19:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze sok dolgot figyelembe kell venni, hogy megtalálja az ember a legjobb árat.


De pl most vettem egy billentyűzetet akciósan 2500ftért a bestbuynál. Ebben benne volt a szállítási költség is. Máshol egy ezressel drágább, szintén szállítással

2016. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!