Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minőségi hangkártya?

Minőségi hangkártya?

Figyelt kérdés

Vettem párnapja egy Acer laptopot és most szembesültem azzal, hogy rákötöttem hifire beltérbe semmi mély nem volt benne az kiküszöböltem beállításokkal, majd miután beltérbe jó voltszabadtérbe jobban szembesültem sajnos a dolgokkal...

ugyan az a hifi recsegett nem volt tiszta a hang éneket alig lehetett hallani messzebb már élvezhetetlen volt az egész... Rákötöttem a Samsung A5 mobilomat, hát mit ne mondjak, ugyan azok a beállítások kábel hifi minden csak a laptopot cseréltem telefonra tökéletesen szólt nem recsegett tiszta volt mély pont kellő volt benne hang érthető volt és messzebb is tökéletesen élvezhetővolt...

Könyörgöm, mért spórolják ki ezt a francos kis dolgot a gyártók? Mért jó ez?

Ezzel csak azt köszönhetik meg, hogy elállok a vásárlástól.

Tesómnak előkerestük a régi Asus laptopját (amit csak a kora miatt tettünk el) ami már 8 év körül van azon jobban szólt!

Mit nézzek mire figyeljek, mit tegyek hogy normális legyen?



2016. máj. 7. 20:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Külső hangkártyát lehet venni, úgy az elektromos zajtól is megkíméled magad. Ha neked ennyire fontos ez a hobbi, akkor egyszer egy húszast csak megér a nagyságrendekkel jobb hangminőség.
2016. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!