Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows xp-m miért nem játszik...

Windows xp-m miért nem játszik le minden hangot (pl rendszerhangot)?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy amikor elindítok egy mp3 vagy mp4 formátumú fájl azt lejátssza, viszont, rendszer hangokat nem játszik le egyáltalán (pedig be vannak kapcsolva és engedélyezve vannak mindenhol tudtommal) ami viszont engem jobban zavar hogy például akármelyik videómegosztón elindított videóknak szintén nincs hangja, csak a kép fut. (hozzáteszem a hangkártya driverek frissek és napra készek akárcsak az adobének)

2016. ápr. 16. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert xp :D
2016. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 axonbite ***** válasza:

ezt telepítsd


[link]

2016. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hang beállításoknál van egy Teszt gomb, azzal ellenőrizheted a rendszer hangokat: [link]

A hangkártya driverének van egy hangkezelő alkalmazása (hasonlóra gondolok: [link] Talán abban kellene valamit beállítani, de ez nem biztos, mert az érdekes, hogy egyes hangokat lejátszik, másokat meg nem.

2016. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. köszi a választ de nem működik még így sem pedig feltelepítettem dolgokat

3. válaszoló igen ami az első képen van olyan van az xp-n is bár ott sem játszik le hangokat

2016. ápr. 16. 17:59
 5/6 axonbite ***** válasza:

Nem lehet, hogy kitörölted vagy kitörölték a hangfájlokat a gépből? Szerintem 100%, hogy azok a hangfájlok, amiket a rendszer lejátszana, nincsenek a helyükön.

A rendszerhangok a Windows/media mappaban vannak, a directx teszthangok is ott valahol a system32-ben.

2016. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden a helyén van ezek közül, de a rendszerhangok, hogy őszinte legyek tényleg alig érdekelnek, jobban zavar hogy pl youtubon miért nincs hang?
2016. ápr. 17. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!