Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert kattan a laptopom...

Miert kattan a laptopom minden bal klikk lenyomasakor, amikor elkezd tolteni? Ha leveszem a hangot akkor nem hallom.

Figyelt kérdés
Egyebkent a gepem jol mukodik./Windows Vista/
2010. ápr. 8. 04:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ,igaz xp-nél ,a Vezérlőpult/Hangok és audioeszközök/Hangok -nál kellett kivenni a "Navigálás kezdete" hangot és csönd lett.

[link]

2010. ápr. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van, vin 7 ben is meg lehet ugyan ezt hasonló módon találni. amúgy meg ne használj internet explorert és nem fog kattogni :)
2010. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mar ezt a kerdest egyszer mar feltettem,de a problemat nem tudtam megoldani.Valoszinu,hogy az elso valaszado irt nekem akkor is.

Koszi a linket,megtalaltam azt az oldalt a hangoknal,leirnad pontosan,hogy csinaltad?Nekem is hasonlo az oldal.Nagyon kezdo vagyok,nem merem nyomogatni,nehogy valamit elnyomjak.


Milyen Exploret hasznaljak?

Koszonom a segitseget!

2010. ápr. 8. 13:49
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerult!!!

Nagyon szepen koszonom!!!!!

2010. ápr. 8. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!