Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Attol meg tudok tradelni...

Attol meg tudok tradelni csgos itemet ha ki vacoltak a jatekbol?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 28. 14:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
És első rangba nem tud bedobni SAS -ba...
2016. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ja tudom, silver haverokat is dobta mar fel 10 jatek utan dmg-be. Borzaszto irigy voltam egy hetig, aztan visszakerultek a helyukre.


A sztoridon pedig jot rohogtem, ritkaszerencsetlen vagy:D

2016. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
bírom a koca játékosokat sokkal nagyobb a játék morál ... játszón valaki végig folyamatosan napi 8 órát 4 hétig olyan ideg beteg leszel 1 részt mint az állat másrészt meg szarabb is.. ennél a játéknál jó ha egy boksz zsákot tartasz otthon :D
2016. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Kis lifeless gyerek vagy.
2016. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nyugodt ember vagyok csak az idegesitett fel hogy vac van a profilomon mikor nem csgoban csaltam....(de ngyon flba@szott) meg az is hogy itt sok gyoker oktattni probal arrol hogy csaltam. ember en jatszottam nem o. oruljon hogy azt a silver egyet meg tudja tartani de meg ez is sok neki.
2016. máj. 1. 20:00
 16/20 A kérdező kommentje:
a sweetfx egyebkent elvileg nem tiltott vagy mar igen? jo mar nem is mukszik ha beteszem a jatekba
2016. máj. 1. 20:03
 17/20 anonim ***** válasza:
már tiltott . régen nem volt ez . hogy miért lett az ? nem tudom. ezért jó nv-seknek driverből minden gond nélkül lehet állítani ugyan azt mint sweetfx-el
2016. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én voltam global elite 2 napig, de csak azért 2 napig, mert az ilyen élettelen, nyomik megtalálták, mint amilyen te is vagy. Remélem végleg oda az összes skined.
2016. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
ne hibaztas mert bena szar voltal
2016. máj. 1. 21:47
 20/20 anonim válasza:
Egy aimbotos ellen, aki minden körben ki áll a pálya közepére, és falon keresztűl 5 fejest lő, nem nehéz bénának lenni..:D Na mindegy, a lényegen nem változtat.. Bannolva vagy kis po:csfej. ;DDD
2016. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!