Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Attol meg tudok tradelni...

Attol meg tudok tradelni csgos itemet ha ki vacoltak a jatekbol?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 28. 14:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
vagy valami fele trukk hogy tudnam at tradelni az itemjeim az uj fiokomra?
2016. ápr. 28. 14:07
 2/20 anonim ***** válasza:
rekt
2016. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nincs. Azokat elvesztetted.
2016. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
háhá megszívtad !!! kellet csalnod te féreg!
2016. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
#4 ott a pont!
2016. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
hahah szopt@tok mert nem csaltam.. egyebkent is ki az a barom aki csal ha van egy kese
2016. ápr. 28. 15:27
 7/20 anonim ***** válasza:
sok ilyen barom mint te !! azért mert láttad hogy vannak olyan csalok akiknek nagy értéke van , gondoltad akkor te is csalsz mert nagy értéked van és nem bannolnak. A végleges vac bant általában azok kapják akiknek érzékeli az anti cheat program a csalást nem mindig szokta egyből van hogy fent kell lenned 20 percet vagy hogy 50 et neked valami detected sz**d volt ezért a rendszer be azonosította . Akik undtected csalnak azok ow ban kapnak na mind1 . Csöves csaló vagy és még hazudsz is !!!
2016. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Te barom, csak akkor bannol a Vac, ha csalsz. A skineknek, és a késednek annyi. ;D Toljad botok ellen, hisz te is az vagy. XD
2016. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
csgoban sose csaltam a sweetfx volt benne meg neha a vibrance guit hasznaltam. meg a cheat engine volt fenn az egyik bongeszos jatekra. de csgoban sose csaltam mert draga skineim voltak. es sok penzt oltem a jatekba es volt annyi eszem hogy nem csalok. de neketek mindegy nem ertitek. ja megegyeszer megvettem a csgot es az elso rangom sas lett lehet irigykedni...
2016. máj. 1. 18:30
 10/20 anonim ***** válasza:
A sweetFX tiltott...
2016. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!