Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy kell egy gepet újratelepí...

Hogy kell egy gepet újratelepíteni?

Figyelt kérdés
Intel Windows 7 32 bit-es gépről lenne szó! Mégmielött megkérdezitek nincs semmi telepítőlemezem. És ne ezzel a válaszokkal jöjjetek hogy, "ne magad csináld" meg hasonló. Az értelmes válaszokat köszönöm!

2016. ápr. 19. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sehogy.
2016. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Kérdezd meg apukádat erről!
2016. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 axonbite ***** válasza:
60%

tölts le egy windows 7-et lehetőleg pont ugyan olyat amilyen most van pl. professional, home stb.

googleban találsz image fájlokat. mielőtt telepítesz írd fel az aktiváló kódot startmenű/rendszer. a letöltött image fájlt írd ki dvd-re vagy rufus program segítségével pendrivera és telepíthetsz is.

2016. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha van kulcsod (noti hátulja) csak töltsd le:

[link]

Rufussal írd ki egy 4+ Gigás pendrivra

aztán BIOSban állítsd be elsőnek a USB-t.


Ha nincs futtasd ezt:(én töltttem fel nem vírus)

[link]

2016. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok vmiért letöltve nem működik itt van a link:

[link]

2016. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hominida ***** válasza:
Kell az összes alkatrész gyári drivere is, de vigyázz, mert vírusosakat is le lehet tölteni. Próbáld meg a drivervadászt. Win7-ből csak olyat szedj le, amely már beépítve tartalmazza az SP1-et.
2016. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kicseréled körülötte a talajt laza tápanyagdúsra, és rendszeresen öntözöd fél éven át.
2016. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!