Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell gépet újratelepíteni?

Hogyan kell gépet újratelepíteni?

Figyelt kérdés
szeretném hogyha minden letörlődne a gépemről és úgy elkezdi rajata mindent mint mikor megvettem.Egy netbookról van szó (Packard Bell) szóval ilyen lehetőség hogy berakok egy telepítő CD-t ilyen nincs.Gondolom akkor valahol a vezérlőpultban vagy valahol magán a gépen lehet újratelepíteni.Több videót néztem de mindenhol csak azt mutatják ahol már telepítik és azt nem hogy mire kell rámenni hogy újra tudjam telepíteni.Több kérdést is olvastam már de sehol nem találtam választ

2015. aug. 8. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor megvetted, akkor hogyan került rá rendszer?
2015. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pendrive-ról is lehet telepíteni. Egy megfelelő programmal (pl. Rufus) a telepítőlemezt felteszed a pendrive-ra. Erről bebootolsz, és követed az utasításokat.
2015. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!