Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videókártya vagy miféle gond?

Épép kérdése:

Videókártya vagy miféle gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A mai nap vettem egy Asus r7 260X OC TI 2GB-os videókártyát.Beszereltem a gépembe,minden tökéletesen összevolt szerelve,de észrevettem,hogy a monitor kábele nem jó a videókártyába,ezért úgy döntöttem,hogy a TV-hez fogom hozzá csatlakoztatni.Mikor mindennel kész voltam el is indítottam a gépet.De sajnos ,amikor átkapcsoltam a TV-t HDMI-re semmi,sem történt.:c Mi lehet a gond(A régi videókártyát tudtam használni HDMI-n keresztűl a TV-vel,szóval a TV-vel nincs gond.Röviden ennyi.Válaszokat köszi :)

2016. ápr. 18. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem adtak hozza dsub --> dvi atalakitot? Ha nem akkor vegyel egy olyat, es probald ki a monitoron. Ha ugyse jo akkor gari remelem van ra, mivel cserere szorul. Miert nem nvidiat vettel? :(. Nekem volt 3 amd karim, ebbol 2 masodjara mukodott csak miutan csereltek, es mind a harom elhalalozas miatt volt cserelve. Az uj nvidia meg miota megvan gond nelkul :)
2016. ápr. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy időközben átállt az alapértelmezett képmegjelenítő VGA-ról alaplapira.

Próbáld meg az alaplap HDMI részébe dugni; ha így sem működik esetleg egy CMOS reset.

Ha nem adtak hozzá átalakítót akkor pedig vegyél.

Egyébként mennyiért vetted a kártyát? 40 körül láttam, de ~45-ért lehet jobban is kapni pl. r7 370

Milyen csatlakozója van a monitorodnak?

2016. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!