Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Processzor vagy alaplap?

Processzor vagy alaplap?

Figyelt kérdés

Pár napja alkalmanként lefagyott a gépem, elment a kép, csíkos lett a hang is megakadt így gondolom nem monitor a rossz. Most már egyáltalán nincs kép, viszont se a dedikált kártyáról se az integráltról. A memória hibátlan, maradt az alaplap és a proci hiba.

Az a kérdésem ezek közül, hogy derítsem ki melyik a rossz, ha nem tudom tesztelni se másik gépben a procit?

Köszi előre is!



2016. ápr. 4. 09:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"Bekapcsolom a gépet valahol elakad, nem tölt be a windows sem nincs bejelentkező hang, csak ugye nincs kép így többet nem látok." BIOS bejön?
2016. ápr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

fm2a55m-dgs alaplap

ha bejön a bios akkor be is tölt a gép, de pár perc és kifagy, utána már egyáltalán nincs kép, néha magához tér, de többszöri újraindításra, már most nem is gyötröm tovább. Eegyébként procin kívül mindent kitudtam próbálni másik gépben így csak alaplap/proci hiba lehet. Azért voltam kíváncsi nincs-e valami alternatív megoldás ezekre, mert nem lesz egyszerű teszthez szereznem egy procit, venni meg nem akarok procit és alaplapot is.

2016. ápr. 5. 23:46
 13/13 A kérdező kommentje:
integráltról egyébként többszöri újraindítással se ment, persze dedikáltat kivettem amikor próbálgattam, bár mondom dedikáltal is 6x újra indítottam mire történt valami, csak már szerintem ez se tesz jót neki, hogy annyiszor kinyomtam a szemét.
2016. ápr. 5. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!