Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha berezonál a gépem és...

Ha berezonál a gépem és kiportalanítottam de még mindig bezúg akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Én arra gondolok, nem vagyok műszaki semmi...nem nagyon értek hozzá. De arra gondolok, hogy a hűtőventillátor nem működik jól. Ha igen, akkor mennyibe kerül egy új hűtőventillátor kb?
2010. ápr. 5. 14:01
 1/4 ThodEE GoD ***** válasza:

igen sokat javulhat a gép hangja ha új ventiket teszel bele, a berezonálás lehet másstól is, de álltalában a ventik csinálják.


a venti ára sokdologtól függ de olyan 500-10000 ezerig mindenféle van, halkak, világítósak, nagy légszállításuak stb

2010. ápr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszod:)
2010. ápr. 5. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
mikori a venti? Valószínűleg csapágyas, vagy kiszáradt teljesen. 1 csepp műszerolajjal orvosold a problémát. Ne többel mert szétfröcsög mindent bent. Szvsz ez lesz a gondod.
2010. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de az is csak átmeneti megoldás gondolom....de ez is jó ötlet...hol kapok ilyen olajat és kb mennyiért? bocsánat a tudatlanságom miatt.
2010. ápr. 5. 21:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!