Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Winchester fogóval beszerelt...

Winchester fogóval beszerelt állapotban megsértettem így használhatatlan?

Figyelt kérdés
voltak rajta bizalmas adataim még régi gép a lomosból került elő azt hittem egy másik gép ezért annyira nem érdekelt de most rá jöttem hogy ez az amin régi de bizalmas dolgok vannak,leadtuk hulladék gyűjtőbe az ilyesmiket vajon felhasználják?
ma 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A fogóval megsértésből még nem egyértelmű mi történt. Vajon csak a fém házat sértette fel, vagy a benne lévő fém lemezeket is sikerült esetleg megroppantani csak úgy benyúlva a gépházba - nem biztos. Ahol biztosra mennek, ott több ponton is átfúrják a meghajtót vagy egyértelműen megsemmisítik. Ennek hiányában elvi esély van arra, hogy hozzáférhetnek a tartalmához, még ha kicsi is. Főleg ha a gyűjtőtől még be lehet gyűjteni a cuccokat, vagy eleve szerződésben vannak valakivel akinek továbbadják és ő ki tudja hogyan hasznosítja tovább (pl. visszaforgatják a használtpiacra - nyilván formázás után). Ebből a szempontól egy láthatóan sérült lemezt már nem használnak fel újra, és nagyobb eséllyel marad hulladék.
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most màr nincs mit tenni, köszönöm a vàlaszt.
ma 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!