Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10 hibák, hogyan...

Windows 10 hibák, hogyan lehetne őket megoldani?

Figyelt kérdés
Mióta feltelepítettem a Windows 10-et, folyamatosan jönnek a bug-ok. A videókat (interneten) nem játssza le egyből, hanem kb 20-30 másodpercig csak fekete képernyő van és utána indul el. Néha ha leállítom akkor ugyanez történik, vagy esetleg elindul hang nélkül a kép és kb fél perc után megáll és utána jön a 30 mp-nyi hang, amíg be nem éri a képet... Most pedig már a nyíl sem működik rendesen, pontosabban nem azt csinálja, amit én a touchpad-en próbálnék. Össze vissza belenagyít a képernyőbe meg ugrál.

2016. márc. 11. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A windows 10-ben nincsenek ilyen bugok.A videókártya illesztőprogrammal kéne kezdened,ha még nem telepítetted.
2016. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor miért most kezdődtek ezek a hibák? Eddig 3 évig tökéletesen működött minden a Windows 7-tel, feltelepítettem a 10-et és ezek történnek azóta.
2016. márc. 11. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a windows 10-hez külön illesztőprogram kell,a windows7-essel nem fog működni.
2016. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam egy Windows 10-es illesztőprogramot telepíteni, de azt írta, hogy ennél már újabb verzió van telepítve.
2016. márc. 11. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!