Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a Windows...

Miért csinálja ezt a Windows Updater?

Figyelt kérdés
Windows 7 operációs rendszerem van. Egy egész estére bekapcsolva hagytam a Pc-t, de egyetlen frissítést sem talált keresés közben. Olvastam valamit, hogy Task Managerben le kell tiltani aztán feloldani meg törölni valamit egy mappából. Ezt magyarul valaki el tudná magyarázni? Vagy van más egyéb megoldás?
2016. márc. 4. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Most telepítetted? Én csak vártam vagy 6 órát (közben 1 magon full processzorhasználattal futott a frissítés szolgáltatás, jó kérdés, mi az anyja valagát csinált), aztán egyszer csak elkezdte letöltögetni a frissítéseket, és azóta is működik.
2016. márc. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyszerű! Igen, friss
2016. márc. 4. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!