Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez jó gép? Véleményekre...

Ez jó gép? Véleményekre vagyok kíváncsi! (adatok lent)

Figyelt kérdés

* Processzor: Athlon II X2 250+(3.0GHz) AM3 /2mag/

* Alaplap: Gigabyte GA-MA74GM-S2H

* Videokártya: ATI Radeon HD5570 1GB DDR3

* Memória: 2GB DDR2 800Mhz

* Merevlemez: 500GB SATAII

* Optikai meghajtó: DVD író

* Kártyaolvasó belső USB2.0

* Tápegység: 450W

* Számítógépház (előlapi USB-s):

* 64 bites operációs rendszer, és irodai szoftvercsomag


2010. ápr. 1. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mennyibe kerül? mert szerintem ez alapból már össze van rakva. nem tudom mennyi az ára, de szerintem ha ennek az árából magadnak raknád össze sokkal erösebb gépet össze lehetne hozni.
2010. ápr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy ez miért nem erős,a mai játékokhoz szerintem megfelel.....

91ezer,de az rakja össze aki ért hozzá,mert én nem tudnám.

Köszönöm a választ.

2010. ápr. 1. 18:17
 3/14 anonim ***** válasza:

91 ezerért ilyen gépet veszel...hát lehidalok :D ez nagyon megéri így szerintem :D

de az operációs rendszer érdekelne mert csak annyit írsz, hogy 64 bites bár most h belegondolok akkor XP lehet

2010. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az 5570-es semmire se lesz elég, előre szólok. Minimum 5770-est vegyél.
2010. ápr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó:

Most Hd2400 256 mb AGp-s videokártyám van és még az is kitolta,mondom példának a gta4-et,vagy a far cry 2-t,cod6,igaz,hogy nem maxon,de nem is a maxra törekszek,hanem,hogy legyen egy jó gépem,mondjuk egy közepes grafikai szinttel.

2010. ápr. 1. 18:31
 6/14 A kérdező kommentje:

2. válaszodó:

ja szerintem is:)

2010. ápr. 1. 18:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Na jó, majd meglátod, én szóltam.
2010. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ha jövőre új gépet akarsz, akkor bátran vedd meg!

miért vennél alapból mATX-es alaplapot, ha házat is veszel? akkor vegyél ATX-eset(ATX az a nagyobb téglalap alakú, a matx a kisebb, négyzet alakú) 1 rosszabb ATX-eset jobban lehet bővíteni, mint 1 jobb mATX-eset! az op. rendszert sztem meg se vedd, pénzkidobás!

olyan alaplapot vegyél, ami ATX-es, és a ram órajele legalább 1333!!! és ddr3-as memória kell bele!(ez az alaplap bocsi, de úgy ahogy van sz@r!)

a videókártyának nincs semmi baja, de ez a proci sztem nem tudja kihúzni-->> nem kell 1GB ddr3 ram! 512 bőven elég!

2010. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
előző vok! és a tápegységnek ne vmi noname sz@rt vegyél, mert ha a gép kap 1 kis túláramot, az egész gépet dobhatod ki 1be! 1 jobb tápegység megvéd ettől, és csak a tápegységet kell kicserélni, semmi más alkatrészt! Gigbyte superb 460W-nál alább ne add!
2010. ápr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Örülök ha ezt meg tudom venni:)

Szerintem nem szar,meg nem is akarom bővíteni,szerintem ezt már jobban nem kell.

Ez az ajánlott konfiguráció és ilyesmi gépük van keresztapáméknak is a winchesterük más ha jól emlékszem és simán ment rajta a gta4,csak,hogy egy nehéz játékot hozzak fel példának.

2010. ápr. 1. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!