Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy LG G2 telefonom....

DriftRoli kérdése:

Van egy LG G2 telefonom. Újraraktam és nem telepíthető rá alkalmazás. Az alk. Nem kompatibilis ezzel az eszközzel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy LG G2 telefonom android 5.0 rendszerrel és újraraktam, mert sok felesleges dolog volt rajta, ami miatt belassult. Most felakartam rakni rá a Clash of Clans és nem engedte, mert telón nem találja, gépen pedig azt írja h, nem kompatibilis, holott ma reggel még ugye játszottam is. Valaki segítsen mit tegyek, hőgy újra feltudjak rá tenni alkalmazásokat?

2016. márc. 1. 20:06
 1/3 anonim válasza:
Frissítettd,vagy factory resetet csináltál?
2016. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valahogy megoldottam, a neten kellett a googlenél valamit álítani. Amúgy csak simán újratelepítettem a telefont. (Gyári beállítások visszaállítása)
2016. márc. 5. 14:48
 3/3 Nagy Ádám2592 válasza:
Valami megoldás? Nekem ugyan ez a probléma.
2017. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!