Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopomon windows 10-et...

A laptopomon windows 10-et windows 7-re telepíttettem -valaki szerint csak copy windows-, és azóta nem tudom beállítani a képernyő oldalarányait. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Régebben egy-egy fekete sáv volt a képernyő szélén - mint a szélesvászonnál-, így nem volt sokkal szélesebb,mint magasabb . Próbáltam a képernyő beállításoknál, de semmi sem sikerül.

Most 1024x768-as felbontáson van, de így mindent elnyújt, és homályos is a kép.

Valami program esetleg, amit letölthetnék? Vagy vigyem el szervizbe, és operációs rendszer csere?


2016. febr. 23. 18:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ezen az oldalon nem igazán boldogultam el, de ez [link] megteszi?
2016. febr. 23. 19:05
 12/13 anonim ***** válasza:

Őszintén?


Ha már nem hivatalos oldal, írd be a Google-ba a kártya típusát, kidob olyan oldalakat, ahol fent lesz a neked kellő. Kipróbálod melyik jó.

2016. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! Az Everest segítségével végül kitaláltam, hogy milyen kártyám van, mivel szabványos vga grafikus adapternek volt írva. Ezután letöltöttem az amd oldaláról. Mégegyszer köszönöm:)
2016. febr. 24. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!