Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Törölt email visszaállítás...

Törölt email visszaállítás Outlook 3 hónapnál régebbi hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Óriási segítséget szeretnék kérni.

3 hónappal ezelőtt elküldtem egy levelet, amit töröltem a törölt levelek közül is, most viszont nagyon fontos lenne igazolnom, hogy én azt elküldtem.

(Office Outlook-ot használok) Vissza lehet nézni ezt a szerveren vagy bárhol, hogy mik azok a levelek amiket én anno elküldtem. Tudnátok segíteni? Nagyon fontos lenne. Köszönöm!!!! Megnéztem az alábbi elérési útvonalat: C:\Documents and Settings\nevem\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook és itt két mappát találok: outlook.pst vagy arhive.pst ezek között kellene keresnem? és ezt mihez kellene társítanom, hogy megtudjam nézni benne? Nagyon fontos lenne, ha valaki tud valami tippet, légyszi!!! Köszönöm!!!

Céges levelezésről van szó, de van rendszergazda jelszóm, ha kell hozzá!


2010. márc. 31. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Outlook Espress levelező, ha jól értem a kérdésedet. Az a kérdés, hogy melyikből importálja a leveleket? Freemail, Citromail, Gmail? Ez utóbbinál, ha úgy van beállítva megőrzi a levél egy példányát a webesen, de letölti a levelezőbe is, ez visszakereshető. Ha valami miatt törölni kell az Outlook Espress-t vagy a Mozilla Thunderbirdet, a Gmail webes szerverről az összes levél újra letölthető.
2010. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!