Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MSN ugyfelszolgalat alapjan...

MSN ugyfelszolgalat alapjan toretno jelszo visszaallitas meddig tart, valki mar kapott igy uj jelszot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 14:00
 1/4 anonim válasza:
Szia! Nekem is hasonló problémám van,nem tudok belépni és egyetlen esélynek csak azt látom,ha írok az ügyfélszolgálatnak!Te írtál nekik? Kaptál választ?
2011. jan. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen,de sokadszorrase fogadtak el az adatokat ,kevesnek tartottak a helyes valaszokat.

Azutan beleptem az hotmailbe (jelszo emlekesztetoben vagy kijon,hogy szolsz az ugyfelszolgaltatonak vagy email cimre kuldik a masik kodot stb ott van fent a bal sarokban,hogy Hotmail,Msn,Live stb-ik es en ott rakattintottam a hotmailbe es belepet valszeg meg volt jegyezve a meg a belepesi kod a hotmailnel...es ott kikerestem egy regi levelemet amikor megvaltozttam egyszer a kodomat es a megerosetesi linkre kattintottam es valahogy azzal a linkel ujat kertem)

2011. jan. 31. 08:55
 3/4 anonim válasza:
Én egyik reggel nem tudtam belépni, és mivel túl sokszor írtam be a jelszót ami állítólag nem volt jó,ezért befagyasztották vagy mi. Szerinted mit csináljak írjak nekik vagy van valami más ötleted?
2011. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen irjal nekik...es masnap fognak valaszolni csak.

Es probald ki amit elobb irtam a hotmailel.

2011. jan. 31. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!