Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tescoban lehet venni windows...

Tescoban lehet venni windows operációs rendszerű tabletet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmit nem találtam az oldalukon,facebookon meg levelet sem lehet írni nekik.

2016. febr. 17. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de semmiképp se vedd meg! Ált a Lark vagy mi van nekik. 16gb tárhellyel ami a windowsnak kb elég is (főleg ha w10 re frissítesz) windows tabból csakis minimum 32gb tárhelyeset vegyél! Jó ha mellé 2gb ram társul, de 1gb al is egész jól fut a rendszer és pl az asphalt szintű játékok (persze max grafikán)
2016. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemrég vettünk édesanyámnak egy Lark márkájút,bár az még androidos és alig két hónap használat után nem nyit már meg semmilyen játékot,programot,semmit az ég világon. Próbáltunk vele már mindent kezdeni,de semmi. Bent is azt mondták,hogy nem tudnak vele mit kezdeni. Nyilván azért csak,hogy vegyünk másikat. Szóval az én szememben ez a márka nem ér sokat.
2016. febr. 17. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Csomó nevesebb márkát is kapni a nagyobb Tescokban, windowsosat is.
2016. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi vettünk a gyerekünknek február elején egy windows-os tabot 1 év garancia van rá! Sajnos játék kínálat nulla, pedig pont a gyereknek ez lenne a lényeg... :/ Ha gondolod eladom szívesen én pedig szerzek egy androidosat... Írj üzit
2016. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó. A win tabra nem csak az áruházból telepíthetsz játékot. :) Minden régebbi pc s játékot feltehetsz. Pl nfs undergrund cod2 ezeket ill korábbiakat is visz...
2016. márc. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!