Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a hibája a windows xp...

Mi a hibája a windows xp operációs rendszerű gépemnek? Leirás alul

Figyelt kérdés

Rákattintok a kikapcsolásra a gépen. Minden rendben megy, aztán eltünik a kép, hogy kilépett, de nem áll le, vissza jönn a egy fekete kép, és nem áll le. Azután csak ugy lehet kikapcsolni , ha benyomjuk a bekapcs gombot.


Valaki tudja, hogy mi lehet a probléma?


2014. dec. 13. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy Windows XP hajtja szerencsétlent.
2014. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

A probléma okát nem tudom, sok program hiúsíthatja meg a Windows leállását. Szerintem telepítsd újra.


Addig is írd be a futtatás ablakba a kövezhető parancsot és azzal próbáld kikapcsolni a gépet:


shutdown /s /t 0


(A végén nulla van nem o betű, és a szóközök is fontosak!)

2014. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az első hozzászólonak mondanám , hogy eddig is xp-t használtam, és semmi baja nem volt neki.
2014. dec. 13. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves #1. Fejtsd ki nekem légyszives,miért lett rossz az XP? Csak azért van pár nagyobb, lassabb, hízékonyabb testvére? Ha 10 évig remek volt és mindenki azt használta, hirtelen mitől lett rossz?
2015. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A probléma megoldodott. A windows xp-t régebben újratelepitettem, utólag kiderült, hogy egy rendszer fájl volt virusos. Újabb xp telepités másik cdről és no problem. #4 Szerintem is az xp az igazi. Évek óta használom, és nem csalodtam benne egyszer se, és bár sokkan irják, de szerintem nem szerezz könnyebben virust, mert évek óta nem kaptam virust, kivéve most.
2015. jan. 8. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!