Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Bővebben lent

Mi lehet ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Amikor el akarok indítani bármit aminek köze van a windowshoz pl sajátgép vagy dokumentumok stb. Elkezd telepíteni egy search settings v1.2.3 nevü valamit.De a végén azt irja ki hogy nem lehet telepíteni.De ha kilépkedek a telepítésből bejön amire rákattintottam.
2010. márc. 29. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Na én egy ilyentől már újrarakom a Windowst.
2010. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vírus, ezért használj linux-ot. Vagy dualboot-ban xp-linux-ot.
2010. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

itt a megoldás :)


“In my case, it was another browser that was interfering with Internet Explorer. The solution was to reset Internet Explorer back to its default settings. To do this, click”Start”, click “Run” and type”inetcpl.cpl” in the box, then hit “Enter”. Click on the “Advanced” tab, then click the “Reset Internet Explorer settings”. Click “Reset” to confirm the operation. Click “Close” once the resetting process has finished. Uncheck the “Enable third party browser extensions in the Browsing box. Click “Apply”, then click “OK”. This came from Microsoft support, and it worked for me.”

Thanks to “jonsnel”

2010. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Addig megvan hogy visszaállítom alapértelmezettbe. És ha jol értem a böngészős részbe ugyanugy a speciális fülnél a harmadik izét kell kikapcsolni.Bár nekem a negyedik tünt értelem szerünek de nem müködött.Ha rosszul értelmeztem segíts légyszi.
2010. márc. 29. 16:55
 5/5 Zeulogus válasza:

Egyszerűen keresd meg a vezérlőpult/Programok módosítása vagy eltávolítása ablakban a "search settings v1.2.3" nevű programot, és töröld le. Ezután minden gond nélkül működni fog a géped (kipróbáltam, működik).

Szerintem ez az egész program egy vírus kreálmánya, legalábbis más hasznát még nem láttam.

2010. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!