Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Dell 3542 videókártyájának...

A Dell 3542 videókártyájának a legújabb frissítéséjével lehet már régebbi játékokkal játszani?

Figyelt kérdés
Még szeptemberben frissítettem a gépet windows 10- re és akkor frissítettem a videókártyát is, ami direkt a windows 10- re van, de nem lehet vele régebbi játékokat játszani (FIFA 09, NFS Most wanted (a régebbi fajta).

2016. febr. 2. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt meg hogy? A felsoroltakat röhögve vinnie kellene...
2016. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem támogatja ezeket a játékokat, most windows 7- es van rajta és viszi, de amikor frissítettem windows 10- re a gépet, akkor frissítettem a videókártya meghajtóját, akkor még elindult a játék, le is játszottam 2 és fél meccset, a 3. meccs szünetében a tálcára raktam a játékot és amikor visszaléptem a játékba, akkor elsötétült a képernyő és újra kellett indítanom a gépet, azután már nem is indult el a játék
2016. febr. 2. 23:16
 3/4 A kérdező kommentje:
most frissítettem a meghajtót (még mindig windows 7- esem van) és itt se írja a fifa 09- et...lehet h az a baj, h amikor újraindítom a gépet, akkor nem tudok rögtön játékokat elindítani, hanem kell várnom kb 7 percet (meg kell várnom, h el kezdjen hangosan zúgni a dvd- meghajtó) és csak azután tudok játékokat elindítani
2016. febr. 2. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:
lol, annak semmi közének nem kellene lennie hozzá. Én azt mondanám, hogy driver bug miatt lehet. (Bár nálam is az a helyzet hogy nem lehet normálisan játszani DOTA 2-vel Windows 8 alatt :/ ) Mondjuk abban meg egyszerűen nincs logika, hogy miután tálcára kerül az app utána "örökre besz@rik".
2016. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!