Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudok . Avi fájlokat úgy...

Hogy tudok . Avi fájlokat úgy kiírni dvd-re mintha rendes dvd lenne?

Figyelt kérdés
Szóval hogy egy átlag dvd lejátszó is lejátsza, nem tudom az milyen formátum. És az sem lenne utolsó, ha meg lehetne úgy oldani, hogy 12 gb ráférjen 1 dvd-re :> (nem tudom ez lehetséges-e) Megköszönnék minden segítséget:)
2010. márc. 28. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Manapság már már nagyrészt az alap DVD lejátszók is Divx-esek és lejátsszák az avi fájlokat tehát jó esély van rá,hogy vinni fogja ha simán Néróval vagy akármelyik CD író progival simán adatként felmásolod a DVD-re.Egy sima DVD 4,5 gigás erre rátenni 12 giga avi videót értelmetlen,megoldható éppen ha lecsökkented egy konvertáló progival a méretét de az így "le butított" videók minősége igen csak megkérdőjeleződő lesz és tv-ben élvezhetetlen videót fog produkálni.
2010. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, akkor nem rakom rá az egészet egyre, de a dvd-formátum akkor sem ártana, apáméknak kellene és az ő lejátszójuk sajnos nem viszi az avit :/
2010. márc. 28. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen OS (Operációs rendszer) van a gépeden? Windows 7 nél a legegyszerűbben a " Windows DVD készítő" progival tudod ami alapból az OS rendszer része, ha ez nincs neked akkor a Néróval is meg tudod csinálni.
2010. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
XP-m van egyelőre, de már nem aktuális, kiírtam ahogy van, aztán majd lesz valami. De köszönöm a válaszokat:)
2010. márc. 30. 00:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!