Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan vehetek át VHS-t...

Hogyan vehetek át VHS-t számítógépre?

Figyelt kérdés

Sok régi családi felvétel van VHS kazettán, ezeket szeretném valahogy a számítógépre menteni. Mindenképp szükségem van valami digitalizáló készülékre vagy meg lehet valahogy oldani?


Ami jelenleg rendelkezésemre áll, LG okostévé, Set top box, számítógép. Ezekkel esetleg meg lehet valahogy oldani?



2016. jan. 26. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt javaslom.

[link]

2016. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy ADS Tech dobozom van, a videó bemeneteit rá kell kötni, magát a dobozt pedig a pc-re, van hozzá egy felvevő program ami mutatja a videó képét, csak nyomsz egy record gombot a programon és indítod a videolejátszót. Mikor végigment a kazetta megállítod, és elmented egy neked tetsző videofájl formátumra a cuccot.
2016. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
VHS lejátszó nélkül biztosan nem fog menni.
2016. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen, azt elfelejtettem írni, hogy van VHS lejátszóis, azt okostévére tudom kötni.
2016. jan. 27. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!