Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy új számítógépre sz*retnék...

Egy új számítógépre sz*retnék gyűjteni, csak nem tudom hogy hogyan sproroljak rá annyi pénzt, nem szeretn*m évekig gyüjtögetni tehát hogyan gyűjthetem össze kb 1és fél év alatt? A gép lent.

Figyelt kérdés
A gép: [link]

2015. dec. 19. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy félreteszel minden hónapban amennyit tudsz, vagy hitelt veszel fel, a gépet egyben kifizeted, a hitelt meg fix összegben törleszted minden hónapban. Ennél több variáció nemigen van. Bárhogyis az Imperiumot kerüld el.
2015. dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Nehogy felvegyel ra hitelt.
2015. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Nem tudom mennyi idős lehetsz, de dondolom még diák vagy, szóval diákmelók? Sok van ahova rendszeresen lehet menni, nem csak alkalmanként... 2-3-4 hónap alatt összejön ez a pénz...
2015. dec. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

majd ha osszegyult a penz akkor kerdez de ne ott vasarolj

hanem pcx.hu n es amit itt osszeirtak es aztan paran velemenyeztek

2015. dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért, mi a baj a impremiummal? Egyébként igen diák vagyok.
2015. dec. 19. 13:54
 6/14 anonim ***** válasza:

Imperiummal inkabb mi nem baj...


1. szar "tapot" raknak bele

2. ugyan olyan gepeteket 2/3 annyiert is ossze lehet rakni

3. fapados alaplapok

4. aranytalanul gyenge videokartya

5. aranytalanul eros proci

6. ha leveszed a gephaz oldalat mar ugrott a garancia - csak naluk tudsz barmit is csinlaltatni - amivel megint lehuznak

7. eleg gyakran nagyon kicsi, rossz szellozesu gephazakat hasznalnak


es meg sorolhatnam..

2015. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
gepeket*-
2015. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, lehet hogy igazatok van, de minden esetre legalább törődnek a vevőkkel, nekem 10 perc alatt vissza írtak, maximum meg a 20.
2015. dec. 19. 14:08
 9/14 szántóvető ***** válasza:
rossz a rovat.10ezret félreteszel minden hónapban.kérsz zsebpénzt vagy elmész melózni valahova,esetleg idős hölgyeknek nyújtasz bizonyos szolgáltatást,ezzel egész jól lehet keresni.és akkor könnyen vehetsz gépet kp-ra.
2015. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké, oké, értem, de 12 évesen is lehet ilyen csinálni? Hiszen csak annyi vagyok.
2015. dec. 19. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!