Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy új számítógépre sz*retnék...

Egy új számítógépre sz*retnék gyűjteni, csak nem tudom hogy hogyan sproroljak rá annyi pénzt, nem szeretn*m évekig gyüjtögetni tehát hogyan gyűjthetem össze kb 1és fél év alatt? A gép lent.

Figyelt kérdés
A gép: [link]

2015. dec. 19. 13:28
1 2
 11/14 szántóvető ***** válasza:
akkor marad a nehezebb út mert nem dolgozhatsz.szülőkhöz,nagyszülőkhöz fordulj.
2015. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Oké.
2015. dec. 19. 14:58
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem 12 évesen még számítógépem se volt, pedig akkor is eléggé elvoltak terjedve már. :D

Fél év múlva lemegy az ára egyébként.


12 évesen még semmire se tudsz gyűjteni, legálisan diákmunkát se vállalhatsz. Szerintem kisebb célokat tűzz ki mert ha már 12 évesen 120.000es gépet akarsz akkor mi lesz 22 évesen?

2016. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

^^^ csorigyerek spotted



Had koltse mar a szulinapi,nevnapi,husveti,karacsonyi stb.. penzet arra amira akarja :)


Ki vagy te hogy megkerdojelezd?

Amugy elmondom hogy 8 eves gyerekek iPhone 6-al rohangalnak

2016. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!