Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A hónapban már másodszor fagy...

A hónapban már másodszor fagy le a gépem minden előzetes jel nélkül. Ötletek?

Figyelt kérdés

Van 8 giga RAM, abból fagyás környékén kb 2,5-3at használ csak

Nincs kék halál

Vinyó ellenőrző program 100%ra írja az állapotát

Nincs túlmelegedés se

Malware kereső és vírusírtó nem talál semmit.


Most is pl az volt, hogy néztem youtube-n videót, a kép lefagyott, de a hang ment tovább gond nélkül, elején észre se vettem hogy fagyás volt csak mikor ránéztem a képernyőre és állt, egér nem mozgott, stb.


2016. jan. 18. 20:48
 1/10 Tengor ***** válasza:
Gép paraméterei? Streszteszt alatt hogy viselkedik? Memória teszt mit mutat?
2016. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
eseménynapló?
2016. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
memóriatesztet futtattam, elvileg semmi gond nincs ott
2016. jan. 18. 21:57
 4/10 A kérdező kommentje:

eseménynaplóban elmúlt 7 napban 2 kritikus eset (az az újraindulás utáni kernel cucc hogy váratlanul lett újraindítva a gép)

van 116 hiba (ilyen TS Defense BT meg windows update dolgok, lehet a nem teljesen legál windows miatt), meg 20 figyelmeztetés

de az összeomlás előtt 2 órán át egy hibaüzenetet se mutat, előtte meg windows update, netman, imhost idő lejárás, stb, nem tudom mi az


windowst igazából decemberbe raktam újra (formázás nélkül), lehet h formázni kéne már a gépet, mert nem volt mióta XP-ről váltottam

2016. jan. 18. 22:08
 5/10 A kérdező kommentje:

de úgy érzem hogy a google chrome + adblock + facebook + youtube kombó se tesz neki túl jót :S amit nem értek 8 giga rammal...

de facebookot bizonyos időközönként már be kell zárnom mert visszalassítja az egészet, és olyankor ha azt külön bezárom, egész lassan zárja be -pár mp is eltelik


szóval valami csak nem okés így az egésszel

2016. jan. 18. 22:13
 6/10 A kérdező kommentje:

és megint, ugyan úgy, youtube-t nézem nagyképernyőre rakva és úgy fagy le... minden alkalommal így fagyott le


amúgy a gép adatai:

Geforce GTX650

Intel Core 2 Quad Q6600

DDR2 4x2GB RAM

450W-s Chieftech táp

oldalról még plusz hűtőventi

és nincs húzva

(tudom nem mai technika de viszonylag használható/""erős""; pl ilyen GTA 5 meg Fallout 4 közepesen lazán megy)

2016. jan. 18. 22:39
 7/10 A kérdező kommentje:
ja és azóta lefuttattam egy videó memória stressztesztet is, 0 hibát talált
2016. jan. 19. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az idő miatt van. Ma reggel is -5°-ban vártam a buszt, nagy élmény volt. Várd ki a márciust, meg fog oldódni.
2016. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

volt egy gyanúm, utánaolvastam és... lehet nem is a gépem a hibás, hanem a Chrome


többen ugyan ezt tapasztalták korábban a Chrome-al, flash akadt talán össze valamivel, és így minden előjel nélkül lefagyott a gép, szintén se hibaüzi, se kékhalál

2016. jan. 19. 23:10
 10/10 A kérdező kommentje:

most meg azt kezdte el hogy iksz időközönként fekete kép pár mp-ig (monitor kikapcs), aztán visszajön a kép és írja h a driverrel valami volt, de már újra jó

tegnap frissítettem újra rá biztos ami biztos szóval nem értem

de megőrülök :D

2016. jan. 20. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!