Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem működik...

Mit tegyek? Nem működik normálisan a gépem. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Áramszünet volt, és hirtelen leállt. Odáig jut el, hogy csökkentett, működőképes, vagy normál módban akarom e elindítani. Bármelyiket választom, megjelenik az XP-s betöltés, aztán a beállítások (DEL gomb) lehetősége, de ha nem nyomom le a DELETE gombot, vissza megy az alapokhoz, a módválasztáshoz. Mit csináljak ezzel a sz_rral?
2010. márc. 26. 14:13
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ezt csinálta a gépem, elvittem szerelőhöz és újratelepítette a windowst, mert azt mondta, hogy összeomlott vagy mi az isten. Nem értek a gépekhez, de talán tudtam valamit segíteni. Nekem utána normálisan működött.

2010. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezekszerint, egy sima ujratelepités kell neki, nyilvan már "elroncsolódott" a windows
2010. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekre van a Microsoft ügyfélszolgálat. Bizony. Tessék gondolkodni kicsit.
2010. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A számitógépek 90 %-án összeomlás után nem áll fel újra a Windows. Ez egyértelműen újratelepítés.
2010. márc. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. márc. 27. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!