Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom "előhozni" a...

Hogyan tudom "előhozni" a feliratot BS Playeren?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet, de van már rajta angol felirat, és nem tudom azt hogyan lehetne kicserélni a magyar felirattal.
2010. márc. 26. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs véletlen egy azonos nevű .srt kiterjesztésű fájl abban a mappában, ahol a videó van? Ha van, akkor azt töröld, tölts le egy magyar feliratot, és csak húzd rá a filmre.

Lehet az is, hogy eleve felirattal vették fel (már találkoztam ilyennel), a filmbe be van "égetve" a felirat, ilyenkor annyit tudsz tenni, hogy belehúzod a feliratot a filmbe, majd megnagyítód, hogy látszódjon.

2010. márc. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 czibles ***** válasza:

jobb klikk a képre és ott van olyan, hogy feliratok, ha ott nem tudod eltüntetni, akkor bele van égetve.

behívod a magyar feliratot, és azt mondod hogy felül legyen ne alul és akkor rendesen lehet majd olvasni.

2010. márc. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs ráégetve, azt meg tudom csinálni, hogy az angol ne látszódjon viszont a magyart nem tudom "beletenni".
2010. márc. 26. 15:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Na sikerült, köszönöm a segítséget!:)
2010. márc. 26. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!