Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szétroppant a tabom kijelzője,...

Szétroppant a tabom kijelzője, kép van rajta viszont semmit sem érzékel. Holnap viszem vissza cseregaranciára. Hogy tudom a rajta lévő jelszavakat, fiókokat törülni?

Figyelt kérdés
AFórumozás során több mint valószínű kiderült az akku miatt történt. Elég sok adat, jelszó, PSN fiók és magánképek vannak rajta. Ezt valahogy gépről eltüntethető? Egy Lark Android 4.4-es tab
2015. dec. 27. 16:28
 1/6 anonim válasza:
jobb dolguk is van a szervizeseknek, mint a személyes adatokon röhögni
2015. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a PSN (SEN) fiók mihez bankkártya is van társítva?
2015. dec. 27. 16:45
 3/6 Lajos54 ***** válasza:

"Elvesztettem a lakáskulcsomat. Otthon, a szobában, az asztalfiókban van pótkulcs. Hogy tudnék bemenni érte?"


Körülbelül ugyanaz a válasz a kérdésedre, mint erre: sehogy.

Ha semmit nem érzékel a kijelző, nem tudsz belépni, tehát törölni sem. Másik gépről sem tudsz hozzáférni, mert először "be kellene menned", engedélyezni kellene a hozzáférést.

Két választásod van: vagy megbízol a szervizben, kicserélik a kijelzőt, visszakapod és örülsz.

Vagy nem bízol meg bennük, apró darabokra töröd a kütyüt, és kuka. Melyik nagyobb veszteség?

2015. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
OTG-n köss rá egy USB-s egeret, és úgy csinálj gyári visszaállítást.
2015. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Boot menüből sem kezdhető vele valami?
2015. dec. 27. 17:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldva ! Rákötöttem a PS4-es kart és nyomtam egy alaphelyzetet.
2015. dec. 28. 15:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!