Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyit érhet az internethez...

Mennyit érhet az internethez az a kis doboz? (nem tudom hogy hívják)

Figyelt kérdés
Szóval olyan kis kék doboz, amit akkor raknak fel mikor kotik be az internetet. Van nekem egy olyanom kábelekkel egyutt. Hol lehet egyáltalán eladni?
2010. márc. 23. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
öhm...modem? vagy mire gondolsz? talán egy linkelt kép?
2010. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, igen!! MODEM!
2010. márc. 23. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Enni kék meg inni kék, meg a doboz is kék.. :) Nem elég konkrét a kérdésed. Mi az a kék doboz? Mert ha pl kábelmodem, akkor semmit se ér, mert külön kell aktiválni. Azt pedig csak a szerelő tudja - a modem száma alapján mikor feljelentkezik a szolgáltatóhoz első esetben akkor aktiválják illetve állítják be az átviteli sebességkorlátot hozzá.
2010. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan kábelos doboz, az a modem! De tényleg sehova nem lehet beadni?? Nem hiszem, hogy semmit sem ér!
2010. márc. 23. 21:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a te dolgod hogy mit hiszel. Kilóra a méh telepen....
2010. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ebből nem fogsz meggazdagodni :)Semmit nem ér.Mást kell eladnod, ha megvagy szorulva.
2010. márc. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Például mit adjak el?
2010. márc. 24. 08:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit sem ér, mert úgy vágják mindenki után a szolgáltatók.
2010. márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
PL: 37cm-es szines TV-t ha van , távirányítóval. Előny ha van rajta RCA aljzat ( a hátulján) engem érdekelne.ha van írjál ,megeggyezünk az árban.
2010. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!