Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » DVD Tároló doboz! Kinek van?

DVD Tároló doboz! Kinek van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megszeretném kérdezni, hogy van valakinek dvd tároló doboza? Értelemszerűen, egy olyan dobozról lenne szó, amit ha kinyitsz, akkor dvdket tárolhatsz bele. Neten láttam ilyet, viszont a mellékelt képekből nem nagyon derült ki (életlen képek voltak), hogy a dvdt egy sima cd tartóban kell tartani és úgy belerakni a dobozba, vagy tokkal együtt belefér? Több ilyet is láttam neten, 20-50-100-as kiszerelésben is, de a mellékelt képek elég rossz minőségűek voltak és sajnos nem nagyon jöttem rá, hogy most, miként is lehet bennük dvdt tárolni. Mert nekem elég sok eredeti dvdm van és nyilván, azokat nem akarom megfosztani a tokjától sem.


Itt van egy ilyen dobozka:


[link]


Akinek van, felvilágosíthatna, hogy nagyjából hogy kell egy ilyet elképzelnem és hogy lehet-e ilyet kapni a Tescoban?


2010. dec. 12. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Asszem lehet, papírtokba kell belerakni.
2010. dec. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben én is utánanéztem és tényleg papírtokba kell a dvdket belerakni. Na mind1, akkor ilyet sem veszek. Csak jó sok dvdm összegyűlt már, szerettem volna neki venni egy ilyen nagyobb tárolót, de hát ha a tokot nem lehet ezekbe belerakni, akkor inkább nem.
2010. dec. 12. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!