Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja az operációs rendsze...

Mi a baja az operációs rendszeremnek?

Figyelt kérdés

Na szóval a windows 8 on működő(-tt) számítógép(laptop) egyik napról a másikra tönkrement ugymond (jelek):

- bekapcsolom és betölt a windows jel alatt az a karika és az után elkezd villogni világos és sötétfeketén!

- be is jön az asztal csak fekete a háttér és semmi program sincs az asztalon! (se a tálcán) és azt irja ki hogy "unknown hard"

Oké ezután újrainditom és a windows betöltés jel alatt nem tölt hanem azt írja hogy "Kérem várjon" és ezután bejön egy kék képernyő és azt írja hogy valami baj van evvel: " C:\users\nevem\windows\system32\winload.exe" -vel!

Ezután két választásom van hogy behozom a lehetőségeket "f8" vagy újrainditom a gépet "enter", ha f8 at nyomok felsorol 9 lehetőséget mind1 iket kipróbáltam de nem jó mindig ugyanaz a szöveg és a képernyő! Csökkentett módban viszont működik de nem lehet vele semmit úgy csinálni!(nincs net) meg egyszer valahogy sikerült a kis képernyő engedélyzése lehetőséggel az f8-as menüben, de újboli bekapcsolás után már megint ugyanaz és ez a lehetőség már többet ne is működött :(.....! Előre is megköszönném a választ!!



2015. dec. 14. 20:59
 1/6 anonim válasza:
Lehet, hogy sérült a fájl, próbáld meg újratelepíteni a Win-t
2015. dec. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ööö.... CD kéne hozzá?
2015. dec. 15. 07:16
 3/6 anonim válasza:

[link]

Itt csinálhatsz

2015. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Rámész az "Adathordozó létrehozásár", letölti a mct-t és végigcsinálod amit kér.
2015. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké letöltötte pendrive-ra az adathordozót! Eddig oké, de elindítottam oké még mindig jó, de megkérdezte a termékkulcsot a CD elejéd de nincs meg :( és az e-mail omat se tudom hogy melyikkel regisztráltam! Eddig köszönöm a választ!
2016. márc. 25. 19:35
 6/6 A kérdező kommentje:
*elején
2016. márc. 25. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!