Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom letörölni?

Miért nem tudom letörölni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem ISO formátumban egy filmet. Azaz DVD minőségben, és nem tudom letörölni. Amikor megpróbálom ezt írja ki: "Fájlhozzáférés megtagadva. A fájl módosításához forduljon engedélyért a következőhöz: a számítógép rendszergazdája". Először azt írta ki, hogy meg van nyitva a System programban. Aztán a Total Commander pedig azt írta hogy szüntessem meg az írásvédettséget de azt se engedte mert ahhoz meg rendszergazdai engedély szükséges. Letöltöttem az IObit Unlocker-t azzal se sikerült.

Lehet hogy az írásvédettség miatt nem engedi de nem tudom.

Hogyan tudnám letörölni? Mert azért elég sok helyet foglal :/


2015. dec. 11. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Töltsd le az Unlocker programot!

[link]

(ha a NOD rinyálna kapcsold ki a letöltés és telepítés idejére! NINCS veszély, csak azért rinyál, mert belekotorsz Windows lelkébe!)

Aztán indítsd újra a WIN-t,de CSÖKKENTETT módban.

jobb klikk a DVD fájlon és a Törlés-t válaszd!

OK!, (általában a lomtárba törli onnan már egyszerűen eltávolíthatod.)

de, megpróbálhatod Unlocker nélkül is, előfordul, hogy csökkentett módban engedni fogja a törlést! (esetleg a már használt IObit Unlockert ebben a módban használva!)

2015. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vszínű, hogy a Daemon Tools kavar be! (ha abban nyitottad meg), először töröld a virtuális meghajtóból!
2015. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!