Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy kapjak egy iPod touch vagy bármilyen ipod ot?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek :D
2010. márc. 21. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Mindegy melyik az meg milyen csak a szüleid adjanak ki jó sok pénzt nem? Szépen keress pénzt magadnak és az idiótaságokat vedd meg abból. Istenem...idióta.
2010. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Előzővel ne foglalkozz. Természetes hogy a fiatalok néha szeretnének menő cuccokat. (Én most iPhone-ra gyúrok, bár én már dolgozom:)

Szerintem próbáljatok meg megegyezni valamiben, hogy mondjuk kapsz egyet a szülinapodra, cserébe te meg megcsinálsz nekik valamit 1 hónapon át..vagy valami hasonló.

Egyébként hány éves vagy? Mert ha nagyon nem akarnak ráállni, vállalhatsz alkalmi munkákat és akkor meg tudod venni magadnak.

2010. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kap egy 100 rongyos cuccot és cserébe 1 hónapig ő viszi ki a szemetet nem? :D

Én ezt nem értem. Anno mikor fiatal voltam, ha valami nagyon kellett akkor azért megdolgoztam. Eszembe sem jutott volna, hogy ezzel a szüleimet terheljem. Megegyezni velük valamiben? Természetesen mivel ők a szüleim, megmondhatták, hogy mit csináljak, hiszen ők neveltek, etettek, ruháztattak, támogatták a tanulmányaimat stb... Elég fura lett volna egyezkedni nekem mint a gyereküknek. De hát változik a világ biztos. Le kell szarni mindent. Pénz van meg rajság aztán csókolom. Én szánom az ilyet.

2010. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valami nagyobb dologra gondoltam nem szemétkivitelre :) Nemtudom, mert minden család máshogy működik, persze, nálunk is mondhattak akármit szüleim, megcsináltuk, de azért ha akartunk valamit, amit ők nem nagyon, mindig meg tudtunk valamiben egyezni.

Segíthet nekik akár a munkában is (ha olyan munkát végeznek a szülők ahol ez lehetséges), de szerintem szülinapra nem olyan nagy dolog egy iPod ajándéknak..

2010. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana először végiggondolnod, hogy a szüleidnek valóban belefér-e egy legalább 20ezres kiadás (iPod Shuffle kb annyi, de az csak zene). Ha mondjuk éppen megéltek, nem éheztek, de a számlákra éppenhogy kijön, akkor szerintem inkább tegyél le róla, vagy úgyis jön a nyár, hajrá! Lehet dolgozni. Ha úgy gondolod, hogy úgyis biztosan belefér még egy 100ezres iPod is, akkor lehet szó a gyakoribb házimunka, jobb tanulás dologról. De csak arról, hogy "azért kell mert az menő cucc" ne is álmodj. Legalábbis ha értelmes szüleid vannak...
2010. márc. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaja, pont ez az, hogy belefér-e a költségvetésbe. A szüleid nyilván nem "szemétkedésből" nem veszik meg, hanem mert hirtelen 20 ropi megviselné őket. Ha az én gyerekem lennél, és jelzed mit akarsz, pár hónapig lehet megpróbálok félre tenni valamennyit, és ha alkalom is adódik, megkapnád. Persze más a helyzet, ha a 20ezret farzsebből kivágja apu... ekkor csak szépen kell nézned :D
2010. márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy nem fognak csak úgy 100ezres ajándékot adni szülinapodra? Kérj mindig pénzt ajándékként, és aztán megveszed.
2010. nov. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy ipod touch 3g 8gb os ami teljesen jó már 45 ért van nem pedig 100k....Amúgy szerintem kérj karácsonyra és valamennyit fizess bele.
2010. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!