Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Üdv! Miért nem tud elindulni...

Üdv! Miért nem tud elindulni a windows-om? Mi lehet a hiba oka?

Figyelt kérdés

Kettő hete vettem egy Samsung 850 evo 120 gb-os ssd-t. Erre csak a rendszert telepítettem. Rendesen működött ahogy kell. Egy hete azt a hibát kezdte el hogy egy olyan hdd-röl akart boot-olni amin nem a rendszer van. Azt hittem ez a hdd problémája igy kihuztam. Jelenleg azt a problémát csinálja a gép hogy bekapcsolom és azt irja ki hogy "nemrégiben megváltozott egy hardver vagy egy szoftver és ezért a windows nem tud elindulni. Tegye be a windows CD-t. Kattintson a továbbra, válassza ki a nyelvet és kattintson a windows javitására." Mi lehet ennek az oka? Rossz esetleg az ssd?

A windows az windows 7 és a gép teljesen ujra van telepitve. Semmi nem lett kicserélve ujra telepités nélkül.

(Ja és ha ujra inditom a gépet akkor van hogy elindul.)



2015. nov. 26. 19:02
 1/3 meszike91 ***** válasza:

A bios-t mrg tudod nyitni?


Az ssd van beállítva elsőnek a boot-olási sorrendben?

2015. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen meg tudom nyitniés igen az van beállitva de valamiért mindig kedve szerint elvált rola egy másik hdd-re
2015. nov. 26. 19:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Valaki segitsen kérem.
2015. nov. 27. 11:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!