Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 újratelepítése 3,5...

Windows 7 újratelepítése 3,5 órán át ment, majd leállt. Miért?

Figyelt kérdés

Egész nap próbáltam újrarakni win7et (formázás nélkül), mert baromira lassú... és erősen ellenállt a gép

Ezután fél óra alatt visszaállítottam eddigi verzióra, de nagyon kéne már neki egy ráfrissítés :S de formázni meg nem akarnám az egészet, mert akkor 500 giga adatom tűnne el, és nincs lehetőségem itthon átmentésre


gép amúgy 8 giga ram, q6600-os proci, de mikor xp-ről váltottam még annó win7-re akk nem volt semmi gond telepítésnél (azóta nem volt frissítő újratelepítés; kb 4 éve)


2015. nov. 25. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy partíciód van csak C?

Az baj, mert újratelepíteni csak formázva lehet...

2015. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van D is
2015. nov. 25. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor mi a gond? Minden ami még kell, legyen a D-re mentve.

Utána Win 7 telepítőről bootolsz. A telepítés helyét kérdező résznél a C-t kijelölöd, törlöd, formázod NTFS-re és telepítteted.

2015. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az a gond hogy fogta és lefagyott a telepítő


azóta meg addig se enged el

próbálnám pendrive-ról telepíteni de nem bootol, pedig biosban kiválasztom h usb-s, de semmi, belép windows-ba

2015. nov. 25. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Rufus-szal csináltál telepítőt ISO-ból USB-re? [link] Az jó.

Azt próbáld, hogy újraindítás után (már rádugva az USB) vagy F12 vagy F11 bill. nyomogatásával előhívható a boot menü, nem kell BIOS-ba menni. Ott ha látod, hogy USB, akkor lehet elindul a telepítő USB-ről. C-t formázni kell.


Vagy próbálj egy win8.1-et, ha semmi sem jó... [link] Ez letölti a megfelelő ISO-t.

2015. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

rufussal csináltam

aztán mikor indítottam és végre elkezdte bios-ból (kiderült h nem USB hanem HDD-n belül usb) akkor bejön az a kékeszöldes win7 képernyő, de nem csinál semmit... nem ugrik be a telepítés menü

2015. nov. 25. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!