Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha eltűnt a...

Mi a teendő, ha eltűnt a papírom, amire az internet bekötésekor felírták a laptopomhoz a felhasználói jelszavamat, tud segíteni hozzáértő?

Figyelt kérdés
Másik városban laktam, Digis bekötéssel csinálták a netet, most pedig UPC van, és reggel, nem indult el a laptop, megijedtem, hogy elromlott. Volt már ilyen. Délután, újra megnéztem, hátha csak leállítási hiba történt. Akkor ilyedtem meg, amikor a javításhoz, kérte a felhasználói jelszavamat, amit a digis szerződésssel kidobtam, mert azt gondoltam, már nem kell. Ezen volt a jelszó, most döbbentem rá. Ennek ellenére leokéztam, jelszó nélkül, végig ment az automatikus hibajavítás, és jelenleg a gépemen írok. De!!! mit csináljak, ha újra probléma adósik, és én a rendszergazda, nem tudom a jelszavamat? SOS, segítsen, aki ehhez ért. KÖszönöm

#user-jelszó
2015. nov. 19. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te kevered a szezont a fazonnal. A windows kérte a jelszót? Mert akkor annak semmi köze az internethez. Ha elfelejtetted a windows fiók jelszót az kissé kínos dolog arra ha jól tudom nincs semmi jelszó emlékeztető.
2015. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, ezek szerint összekevertem. Jézus Mária, ez nagy baj! Mondjuk, nem létezik, hogy ne lenne rá megoldás, elvégre, ez mással is előfordulhat...ha nincs megoldás, akkor viszont, nem tudom, mi van?!
2015. nov. 19. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!