Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehetett az oka ennek...

Mi lehetett az oka ennek (eltűntek a hangok, nem indultak a youtube videók)?

Figyelt kérdés

Win 7 64bit Pro-t használok, a legfrisebb hangkártya driver van fent (2 éve ugyan az a legfrissebb). Az AIDA 64 szerint Realtek ALC282-m van, és ez a driver jó hozzá.


AIDA64: [link] , [link]


A driver:


[link]


A laptopot hagytam egy kicsit magára, kb. 40-60 percig, és mikor visszajöttem megpróbáltam youtube videót nézni, és nem indult el. Bárhova tekertem, ott megállt. Több videóval is próbáltam. A másik, hogy nem volt hangja semminek. Se zenének, se windows hangok nem voltak, semmi, pedig fel volt húzva koccra a hangerő. Egy újraindítás és minden helyre jött. Mi lehetett a probléma?



2015. nov. 14. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
vmi bug. mit számít? eseménynapló lehet ír vmit, de szerintem teljesen irreveláns.
2015. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!