Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
A szamitogepem ott van az agyam vegebe es arra ebredtem fel, hogy a szamitogep bekapcsol. Megijedtem, hogy ez mi lehetett igy nem mertem hozzanyulni, de bekapcsolas utan kb 1 perc mulva kikapcsolt. Ez mi lehetett?
2015. máj. 22. 00:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Semmi csak van olyan funkció hogy a hálózati kártya fel élezheti a számítógépet

[link]


Vagy pillanatnyi áram ingadozásra így reagált

2015. máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ilyen lehetseges? Ha igen akkor is miert kapcsolt ki? Miert nem maradt bekapcsolva?
2015. máj. 22. 00:54
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem csak készenlétibe volt? Akkor ha úgy van beállítva az energiagazdálkodás képes felébredni, majd hibernálásba váltani. (Az az 1 perc míg merevlemezre menti a memóriát.) Nem kell telerakni a szuperhősös gatyót, elég ha tisztában vagy a géped működésével...
2015. máj. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
*szuperhősös gatyó* :D
2015. máj. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

az power managementet nem szoktam b*szogatni igy fogalmam nincs mi a standard

a merevlemezrol hogyan lehet torolni ezeket?

2015. máj. 22. 01:14
 6/18 anonim ***** válasza:
Mit akarsz a merevlemezről törölni? Ha a hiberfil.sys -re gondolsz (windows esetében persze..) akkor ki kell kapcsolni a hibernálás lehetőségét.
2015. máj. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egyéb esetben pedig ne piszkáld. Annyi helyet foglal csak, mint a memóriád. Ha eddig nem zavart akkor ne szedd ki, mert jóljöhet, ha nem akarod az egész gépet leállítani mert épp dolgozol valamin, de később folytatnád.
2015. máj. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
es akkor az a tobb mint 1 gb hibernalas altal letrehozott resz is torlodik?
2015. máj. 22. 01:31
 9/18 anonim ***** válasza:

hibárnálás a hyberfil.sys-be ír. feleslegesen nem törli csak újraírja! a mérete fix, és előre le van foglalva, hogy ne legyen töredezett a fájl.

ha kikapcsolod akkor elvileg törlődik, ha nem, akkor kézzel biztosan törölheted.

részletekre nem emlékszem - már régóta nem használok windows-t - szóval ha több infó kell arra ott a google :)

2015. máj. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
oke koszi :) amugy melyik op-t erdemes hasznalni? windowsos programokat lehet futtatni? pl jatek?
2015. máj. 22. 02:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!