Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali gépet szeretnék venni...

Asztali gépet szeretnék venni nem túl drágán de még is jó gépet vélemények?

Figyelt kérdés

nézegettem ezeknek az alkatrészeknek az árát pcx-en meg árukeresőn és annyira azért nem vészes az áruk de meg is érik ? egy ilyen konfigurációval tudnék Ultra grafikai és full HD felbontás mellett játszani a mai játékokkal gondolok itt Diyng Light ,Witcher 3 , GTA V ? vagy ebben az árkategóriában van ezeknél jobb is ? drágábbat nem akarok mert már ezt is sokallom .. a videó kártya is 70 ezer 60 ezer a proci .. a monitor is eléggé drága de egy ilyen kell is mert legalább ez értelmes monitor szerintem nem úgy mint a legtöbb.


[link]


Kép a gép adatairól ! előre is köszi a válaszokat :)


2015. nov. 7. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyrészt ok, én ezt módosítanám:

CPU: i5-4590 (maradhat a 4690, ha csak 1-2k a különbség, egyébként nem éri meg)

HDD: WD 1TB EZEX (500 GB kb 2k-val olcsóbb, annyit szerintem megér)

Alaplap: asrock h97m pro4, gigabyte ga-h97m-d3h (ezek olcsóbbak és ugyanolyan jók)

2015. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!