Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cetelemes Gamer laptoból...

Uccso89 kérdése:

Cetelemes Gamer laptoból cetelemes pc-be?

Figyelt kérdés
10 hónapja vásároltam egy asus g551jm dm026 laptopot játékra. Cetelemes áruhitelt vettem igénybe és most szeretnék asztali pc-t venni egy led tv-vel. Havi 15ezret fizetek most és a laptop ára sem ment le az elmúlt 1 évben. kb Nem tudom milyen lehetőségeim vannak. Laptopszalonban vettem. eddig kb 166ezret fizettem be és még kb 212ezer van a köv 14hónapban. Hogy lehet ezt átcsoportosítani? akár ugyanitt Pc-re cetelem hitel, és laptopot kb 200ért eladom?

2015. okt. 24. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy konkrétan ez a laptop nem lett olcsóbb (pedig de, én most hirtelen 260 ezerért már láttam), viszont a technológia meg fejlődött, és ilyen forma laptopot lehet kapsz már 200ért újonnan. A másik, hogy ez nem az az ország, ahol ha valakinek ennyi pénze van, akkor filléreket szeretne spórolni hogy használtan vegyen gamer laptopot.


De mindegy is. Laptopot eladod, hitelt kifizeted, és megkötsz egy másikat. De ha rám hallgatsz akkor egy konzolt veszel, nem egy gamer pc-t.

2015. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm a választ. Én is így kalkulálok hogy eladom, kifizetem, jöhet a Pc. Konzolt nem tervezem, most inkább multimédia, tv-vel, mert van másik lapos.

Igazából,ha jól értem eladni 200ért ezt esélytelen véleményed szerint?Még is csak ROG, bár míg nem használja valaki nem tudja a különbséget ez és egy másik lapos között. Pl alúlrór egy multi N551 vagy felülről egy 380ezres MSI.... szóval 200 ért jónak találom, de adok a véleményekre, mivel nekem most ez "ünnepi laptopnak" havi 15ért nem éri meg:) Mit gondolsz, ha kérdezik melyik mai uj generációs laptophoz mérjem az erejét?

2015. okt. 24. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!