Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol tudom beállitani a wifin...

Hol tudom beállitani a wifin a WLAN-t (wireless) azaz hogy telmcsinel tudjak rácsatlakozni?

Figyelt kérdés
nokia 5530 villog a wireless de nagyon NAGYON sokszor megakad...pl fel akarok menni w n w-re ott google oda valamit beütök megnyissaa keresőt ...rá akarok menni valamire: web: az árjáró nem válaszol... msn-nél is: nagyon sokszor ledob...esetleg kellene kép?vagy aki ehhez ért dobhatna msn-t kösz..kössz a választ is :) :S
2010. márc. 16. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
mire akarsz racsatlakozni? a wlanon nem kotelezo h internet is legyen. lehet szimpla halozat, vagy a halozatba kotott eszkozok is. ezekhez hiaba csatlakozol.
2010. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nemértem...telcsirőől wifire.. :S
2010. márc. 16. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
wifi neted van otthon es arra szeretnel csatlakozni telorol?
2010. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akk h álluitsam be h legyen hálózat?de héha rácsatlk. amúgy:netgear..
2010. márc. 16. 19:07
 5/9 A kérdező kommentje:
igen
2010. márc. 16. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:

ezt passzolom. ha pl melobol, vagy barhol az utcan probalnal, akkor lehetnek az elso hsz-omban leirt dolgok.

sajnos nekem nem wifis router van, nem tudom mit kell beallitani:(

2010. márc. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

de lehet valmi roszul van beállitva :S

mert amikor belemtenm a wireless beállitásba akkor kezdett el VILLOGNI :S szal ... lehet vmit bekellene állitani : S :(

2010. márc. 16. 19:15
 8/9 anonim válasza:
Ha a wifi netted le van kódolva --/amit általában leszoktak hogy más ne férjen hozzá/-- akkor nem tudsz teloval csatlakozni mivel a teló a nyílt hálózatokhoz tud csatlakozni, probáld ki szed le a kodolást a wifiről simán lesz netted a telon))))
2010. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jó és lécci dobj msnt nos dobok képet..

igen megköszönném :)

2010. márc. 17. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!